Dnes je 12.6.2024

Fotografické výstavy

V naší databázi se již od začátku roku 1999 shromažďují základní údaje o fotografických výstavách v České republice. Máme v úmyslu přinášet především aktuální informace o tom, kdo, kde a kdy vystavuje, významná je ovšem i možnost zpětně zjistit, jak často který autor vystavuje, kde všude se konala určitá výstava atd. Databáze také poskytuje možnost zjistit, které výstavní síně poskytují fotografům své prostory, jak často fotografické výstavy pořádají a jejich kontaktní údaje. 

Chcete-li svoji výstavu do databáze zaregistrovat a vaše výstavní síň dosud v databázi není, je třeba vyplnit Formulář nové výstavy. Pokud má být zaregistrována nová fotografická výstava, která se koná ve výstavní síni již do databáze zařazené, je vám k dispozici Zjednodušený formulář. Pokud si přejete zaregistrovat do databáze pouze výstavní síň (a údaje o budoucích výstavách pak zadávat už přímo jen prostřednictvím zjednodušeného formuláře), můžete k tomu využít Formulář nové síně. Všechny tyto formuláře jsou přístupné také přímo z hlavního menu v levém sloupci.

Pokud v údajích v databázi objevíte nějakou chybu, zapište prosím do příslušného formuláře údaje správné a odešlete nám je – při nejbližší příležitosti je opravíme.

Oznámení o chystaných výstavách se v databázi objevují se čtrnáctidenním předstihem, je však vhodné je zasílat ihned, jakmile je znám termín konání výstav. Máte-li připraven celoroční plán výstav, můžete jej na naši adresu odeslat e-mailem – příslušné údaje vložíme do databáze sami a ušetříme vám tak práci s vyplňováním formulářů. V případě jakýchkoli změn tohoto plánu nás však nezapomeňte včas informovat.

Autorem databáze je pan ing. Jan Šplouchal.